Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple Ipad Air 16gb vagy Sony...

Apple Ipad Air 16gb vagy Sony Xperia Z2?

Figyelt kérdés

Sokan sztárolják az Applet hogy nagyon jó

De sokan meg utálják,hogy "alma fanboy"

Melyik tablet éri meg jobban?

A 16 giga elég kevéske nem?

A z2 meg vzálló.

De ki használja a vízben?



2014. jún. 29. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ipad 4-em van, első és egyetlen apple termék a családban. Negatív tapasztalat nincs vele, a legmegbízhatóbb elektronikai cikk ami nekem eddig volt. Viszont kalózkodni, torrentezni jobb a sony. Enyém 32 gigás, nekem ez is kevés mert játszok is rajta. A képek (kb 1200 darab videókkal együtt) 6,5 giga amiket a géppel csináltam. Egyéb videó és zene még 2,5 giga. A rendszer is elfoglal egy 3-4 gigát. Egy film kb 1,5 giga, egy jóféle játék is megvan ennyi. Én nem vennék 16 gigásat, de biztos van akinek elég. Tablet z2-t media marktban próbáltam ki pár perc ereéjig, és elég pofás szerkezet. Ugye az ilyen kipróbálható tableteket naponta egy csomó ember nyúzza, ki tudja miket csinálnak vele, és még így se akadt meg egy pillanatra sem. Nagyon tetszetős az ui, messze a legvékonyabb a gép amit eddig fogtam, szinte vág a széle :) nekem bejött. Ipad-ban az tetszik jobban, hogy az appstore sokkal fejletteb és összerakottab mint a gugli plély. Rengeteg akció és leárazás, amit az app price drop nevű appal követhetsz. Ezzel már több száz dollárt spóroltam (nincs bankkártyám vásárláshoz). Ha valamit megvettél pénzért és kitörölted, az mindig ott lesz a felhőben, ha megint le akarod tölteni, nem kell még egyszer fizetni mint androidon. Illetve ugyanazt a fiókot lehet használni több iCuccon is, és azokon se kell még egyszer megvenni ugyanazt. Androidon viszont jobb a testreszabhatóság (fanok imádnak ezzel érvelni, de valami igazság van benne) és ami nekem fontos lenne, a torrentezés. Javaslom, hogy ha teheted próbáld ki mindkettőt és vedd azt, amelyik neked jobban bejön. Én az ipadomat jailbreak-eltem, 1 éve használom. Az ég világon semmi baj nincs vele, csak annyi hogy a jb (azon belül szerintem a screen recorder) miatt újraindítja magát. Stabil és megbízható, de elkébzelhető, hogy legközelebb androidos tabletet veszek majd. A sony xperia tabok nagyon tetszenek nekem is :) remélem hasznos volt a válasz
2014. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen! Zöldet kapsz! :)
2014. jún. 29. 21:07
 3/4 anonim válasza:
az Ipad az olyasmi mint a tablet a z2 meg egy telefon. nem összehasonlithato:)
2014. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Melyik tablet éri meg jobban" a tablet z2-re gondolt (szerintem) nem a telefonra.
2014. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!