Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony vagy a Samsung a megbízha...

Sony vagy a Samsung a megbízhatóbb? Melyiket vennéd?

Figyelt kérdés

Mondják, hogy a Samsung műanyag sz.. De a Sony telefont, tabletet, laptopot alig látok embereknél...

Sony vs Samsung?



2014. jún. 29. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

azért nem mindegy h mit hasonlítasz mihez... mind a 2 nagyon jó, megbizható

A sony vaio telibever mindent, az applet is...

2014. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Sony-ban marha nagyot csalódtam, de Samsungot sosem vennék. Így Sony.
2014. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Sony-t tartom megbízhatóbbnak, de mondjuk nincs tapasztalatom a Samsunggal. Gyerekkoromban szeretem bele a Sony-ba, egy kazettás Walkman miatt. Az elpusztíthatatlan volt, még a fülhallgatója is.
2014. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Sony. Habár jelelenleg Asus laptopom van, de hamarosan beruházok egy VAIO -ra. A Samsung telefonokban eddig minden egyes alkalommal csalódtam, de monitorból elég jót tudnak gyártani. Amúgy itthon Sony TV, Sony Hangfal, Sony Telefon van. A Samsung pedig az ára miatt kedvezőBB, meg persze állítólag jobban néz ki (habár szerintem ez messziről sem igaz). A Sony szerintem elegáns, és eddig nem kellett csalódnom benne :)
2014. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Mind két márka nagyon jó. Telefonból talán a Sony a jobb, de igazándiból mindkettő szar az android miatt, nemtudom miért nem csinálnak saját op rendszert. Tv-ből, monitorból egyértelműen a Samsung, itt a Sony szóba sem jöhet. Laptopból a VAIÓ valóban nagyon jó, de a Samsung laptopok is nagyon jók, itt azért jobb a Sony, mert a VAIO jóval olcsóbb, a Samsungok rohadt drágák.
2014. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takozs válasza:
Egyértelműen hogy Sony
2014. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!