Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha már egyszer megszívtam a...

Ha már egyszer megszívtam a Sonyval, ne vegyek többé sony terméket?

Figyelt kérdés

Kinétem egy tabletet sony xperia tablet z

De van egy Sony xperia s telefonom. És szokott érdekes dolgokat művelni, kikapcsoló csak úgy internetezés közben, igo közben többször.


Nem valami stabil a rendszere.

Ha már egyszer megszívtam a Sonyval, telefon ügyben, nehogy sony tabletet vegyek? Járhatok megint így?



2014. jún. 29. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Járhatsz. Sony nem tud szoftvert optimalizálni.
2014. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Se laptopon se telefonon nem láttam még normális sony optimalizációt.
2014. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Samsungot, nekem is az van, még nem csalódtam benne.
2014. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dando12321 ***** válasza:
Szerintem vegyél retinás iPad minit vagy iPad airt,ha nem akarsz csalódni a rendszerben(iPad mini retina tulaj).
2014. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az iOS-t ajánlom, hiszen a Sony rendszere android, amiről tudjuk hogy Linux alapú. Nos az Android elég instabil rendszer, és nyitott, ezért rengeteg vírus van ra. Az ios ellenben zárt, de ennek megvannak a hátrányai is. Az iOSt fellehet törni, habár szerintem fölös. Mondjuk az ipad eseteben elég drágák az állok, úgyhogy azt megéri feltörni. Ha viszont mindenáron Androidos tabot szeretnél, akkor csak a Nexus-t ajánlom. Innentől rajtad áll: Androidos Nexus vagy iOS-os iPad(én ez utóbbi mellett állok)
2014. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!