Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Zöld lézerek hatótávolsága,...

Zöld lézerek hatótávolsága, ill hol találok rendes Lézert?

Figyelt kérdés
Sziasztok,Kis segítség kéne nekem, nem nagyon vagyok jártas ebben, és neten se lehet túl sokat megtudni róla,róluk. Lézert szeretnék venni,ami messzire elvilágít, gondolok itt 2-3-4 km re.Esetleg valaki nem tudna mondani egy tipúst vagy valamilyet ami megfelelő árban és elég hatékony?Néztem ezeket a zöld lézereket, meg stb,de nem tudom hogy hatótávolságot mi alapján tüntetik fel, vagy az erőségét, gondolom minnél erősebb annál messzebre visz. Ha valaki tud valamit, vagy esetleg megfordult nála valami ilyen dolog,tapasztalatát szivesen meg hallgatnám. Vagy ajánlani tudna egytipúst.
2014. jún. 30. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Watt-ot kell nézni. Nem feltétlen fogsz ilyen erőset kapni, mert azzal már a repülőgépeket/pilótákat is vakíthatod. pár mW-os amik a táblánál mutatóeszközök.


1W-os lencsével gyúfát gyújt kék lézer

https://www.youtube.com/watch?v=WNLP1PHJXu8

2014. jún. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézegess. Úgy tudom a Krypton es az Arctic a legjobb. Legalábbis 1-1,5 éve igy volt.

2014. jún. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!