Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen márkájú HDMI-s, USB-s,...

Milyen márkájú HDMI-s, USB-s, DVD lejátszót érdemes vásárolni? Gondolok arra, hogy USB-n keresztül játsszon le filmeket külső merevlemezről, pendrive-ról. Az ékezetes betűket kezelje, stb. és persze DivX-es legyen.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezek mind fontosak, és körülbelül ennyi is, de mi az a HDMI-s DVD lejátszó? Úgy értem, HD felbontású DVDből van pár, a HDDVD nevű hibrid, de azt már ezer éve nem gyártják. Ha HD felbontásban akarsz filmeket nézni, akkor ahhoz Bluray lejátszó kell.

Egyébként szerintem az USB nem olyan fontos az elejére, de hát kinek hogy. Nézd meg, milyen anyagból van - úgy értem, ez nem konkrét paraméter, de van olyan, ami kábé hangra lágyuló műanyagból lett odafröccsöntve.

2010. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Pedig ez egy érthető kérdés.............
2010. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Neszivass ***** válasza:

Külső HDD-ről nem fog egyik sem lejátszani. Nekem is sok ilyen DVD-playerem volt, de mindnek volt valami apró bibije, ami miatt meg lehetett őrülni.

Javaslom, vegyél egy médialejátszót, pl. WD TV HD, Asus OPlay, EGreat M34A, PopcornHour, MVIX, stb...

2010. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd át ezt,hasznos dolgokat találsz erről a témáról.


[link]

2010. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
HDMI kábellel szeretném FullHD-s LCD TV-hez csatlakoztatni.
2010. jan. 7. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!