Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket adnátok el? Fujitsu...

Melyiket adnátok el? Fujitsu siemens amilo, vagy acer aspiere laptop?

Figyelt kérdés

vettem egy asztali gépet ,ezért eladnám valamelyik laptopomat.de melyiket? mindkettő másfél éves.A fujitsu amilo pi 2512: dual core 1733mhz,1gbram ,386videók,wifi stb

a másik acer amilo ,intel,c. 2,0gh 1gbram ,386mb videók.wifi.

a procin kívül ua,tudja mindkettő.egyikkel sem volt különösebb bajom.


2010. jan. 5. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
fudzsit...
2010. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem acer laptopom van, meg fuji gépem, és a fujit nem szeretem... Ha laptopot vennék, csak ezek jöhetnek szóba (gépnél is): HP, Acer, Asus, Dell, Panasonic, Sony
2010. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fujit, azzal csak a gond lesz...
2010. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
acert..nekem fuji van és már lassan 4éves,semmi baja pedig napi 5-10 órákat megy.
2010. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fujitsu-t... csak rosszat tudok mondani róluk. Kivételek persze mindenhol vannak, de egy Acer gép nagyságrendekkel jobb, mint egy Fujitsu!
2010. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
eddig jó:)) fenn vannak vaterán :) az acer 51 en a fuji 50 en.. de.min áron... szerintem leveszem az acert,nekem is hozzá húz a szívem:)) köszi a válaszokat! de azért még jöhet vélemény! :)
2010. jan. 5. 23:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2 helyett vennék valami normálisat, acer fusi msi nagyon megbízhatatlanok, ÖSSZES havernak akinek ilyen volt, minimum egyszer volt már szervízben alaplapcserével, de volt hogy más is meghibásodott. Dell HP IBM ezeket ajánlom, persze használtat belőlük, de ilyen teljesítményűt a kettő árából úgy is kapsz, hogy félre is tudsz tenni a maradékból ;)
2010. jan. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!