Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet egy Xbox 360-at...

Hogyan lehet egy Xbox 360-at Kinect-tel együtt jelszavas védelemmel csak játékhasználatra beállítani?

Figyelt kérdés

Egy interaktív kiállítás egyik eszközeként beállítottunk egy Xbox 360-at Kinect-tel, egy NASA-s játékot játszhatnak rajta folyamatosan az érdeklődők.

Problémánk az lenne, hogy a játékból könnyen ki lehet lépni, és visszakerülni az Xbox főmenüjébe akárkinek. Ha pedig 5 percig nem használja senki a játékot, akkor ő automatikusan felajánlja, hogy visszalép a főmenübe, és persze vissza is lépnek az érdeklődők... Igazából ezzel nincs baj, a Szülői felügyeletes megoldással letiltottunk minden netkapcsolat, beállítás, stb. lehetőséget - legalábbis reméljük - de szeretnénk hogy a játékból, vagy legalább a Játékok/My Games menüből egyáltalán ne lehessen kilépni, vagy legalábbis csak jelszóval.

Van erre lehetőségünk?


Nem tudom jól láttam-e, de fesztiválokon, rendezvényeken, áruházakban ha találkoztam kiállított konzolokkal, akkor ott ha jól emlékszem a játékok kiválasztásán túl semmit sem lehetett csinálni. Innen jött az ötlet, hogy hátha be tudjuk állítani ezt mi is. Valamint eléggé idegesítő, hogy 5 percenként vissza kell varázsolni a játékot, mert valaki kilépett belőle egészen a Live fiókig... :)



2014. júl. 2. 22:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!