Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Notebook képernyő-probléma....

Notebook képernyő-probléma. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem olyan rég kaptam egy új notebookot, teljesen új, előttem senki sem használta -- ennek már kb. 1-másfél hónapja. Eddig teljesen tökéletesen működött, az utóbbi pár napban azonban megjelent egy kis probléma. Ugye oldalt van az a görgető sáv. Az utóbbi pár napban azonban ez teljesen magától legördült alulra, utána pedig hiába görgettem felfele, mindig azonnal visszament. Ha pedig az Asztalon voltam, akkor mindig a legalsó ikonra ment rá, hiába kattintottam mondjuk a legfelsőre vagy egyre középen. Ha pedig videót nézek, és akkor történik, akkor a videó legvégére teker. Ha egeret használok, akkor egy nap ritkábban fordul elő, ha azt az érintőt a notebookon, akkor sokkal többször. Már kezd nagyon idegesítő lenni, mert nagyon sok mindenben gátol! Nem tudnátok segíteni, mi lehet a baj? Ha ez bármit is segít, akkor Windows 8 van a gépemen. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 3. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Futtass le online scanner vírusirtót. Ez nem normális dolog, mit telepítettél rá? Egyáltalán, van rajta valamilyen?
2014. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Avast! vírusirtó van a gépemen, tegnap még le is futtattam, de nem talált semmit.
2014. júl. 4. 01:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszer? Windows7?
2014. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!