Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Normális ha egy fél éves...

Normális ha egy fél éves Samsung LEd tv ezt csinálja?

Figyelt kérdés
A tévén néha olyan mintha lilás-zöldes föltok,csikok jelennének meg Playstation,VHS,vagy DVD nézés közben. Ez normális? Illetve sajnos iszonyatosan koszos volt a tv és kb 6 tisztítót vettem, de egyik sem tisztította le, végül azt halottam,hogy az LCD nél működött az ablakpucoló+törlő páros és ezzel próbálkoztam(kéztörlőm volt csak). Ez okozhatott bármilyen tv problémát? Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 3. 23:05
 1/6 Tengor ***** válasza:
Mivel csatlakoztatod a külső eszközöket? Nem lehet, hogy a kábel vacakol?
2014. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak portörlés volt vagy befújtad valamivel? Ez az, amit soha nem szabad. Én csak papírzsepivel szoktam letörölni.
2014. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

VHS- Scart

DVD-HDMI

Playstation-RCA

THome-HDMI

Most azt is észrevettem,hogy ha a jobb szélén a tvnek ha elmegy valaki akkor belilul.

2014. júl. 3. 23:08
 4/6 A kérdező kommentje:
A törlőt fújtam be az ablaktörlővel. Amióta megvan koszos volt a tv és szellemképernyősnek is tűnt, egyszóval nézhetetlen volt... és nem tudtam mást ami végleg letisztíaná.
2014. júl. 3. 23:10
 5/6 A kérdező kommentje:
A képernyőn amgától(nem tudom hogyan) zsírfolt féleségek voltak és ahogyan töröltem mé nagyaobbak lettek csak
2014. júl. 3. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ráfújhatsz Clint Citrust és puha papírtörlővel tisztára törlöd. (Tévékkel foglalkozom és ebből még sohasem lett baj)

Szárazon törölni? Áááá! Na azt nem szabad! Főleg a lakk-fekete kávákon és talpon ezek okozzák a mikrokarcokat.

2014. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!