32 inches/81 cm-es tévé nagyon nagy számítógép-monitornak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen persze attól függ. Én nem szeretem ha tekergetni kell a fejemet munka közben. De ha nem zavar...
2014. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Grafikai és kiadványszerkesztéshez, és CAD-CAM munkára nem. Oda kell is. De alapvetően elsődleges monitornak amit 50 centiről nézel - annak hatalmas. Laptopnál pedig mint másodlagos asztal kijelzőjének a fenti munkák fényében még megoldás is lehet - de ez a kérdésből nem derül ki.
2014. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hamarosan hozzájutok egy játékkonzolhoz, ehhez keresek tévét. Először egy 22 inchesen gondolkoztam, de félek hogy az túl kicsi.


A számítógépet többynire netezésre használom, de nem akarok külön monitort fenntartani emiatt.

2014. júl. 5. 10:34
 4/6 anonim válasza:
Sokan tartanak nagy tv-t hogy kényelmesen játszhassanak - de a 22 col előfordul hogy kicsi játszani. Természetesen függ a szoba méretétől is, mert nem mindegy hogy hogyan tudja használni - ha kénytelen közelről akkor elég komolyan tönkreteheti a szemét. Ha nagy szobában, aktív módon, mondjuk olyan kezelőegységgel mint a Wii vagy az megint más.
2014. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trafó1 ***** válasza:
Messziről ágyból játszani jó, de közelről nagyon szar lehet.
2014. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pont így tolom pár éve. Egyáltalán nem rossz. Nekem kb. 70cm-re van a szememtől, és tökéletesen látom minden pontját.
2014. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!