Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tud egy okosóra? (smartwatch)

Mit tud egy okosóra? (smartwatch)

Figyelt kérdés
Lehetőleg személys tapasztalatokat kérek. Mennyiben tud kevesebbet mondjuk egy androidos telefonnál?:)
2014. júl. 5. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen.


Miben tud kevesebbet egy telefonnál?

Hát egy "igazi" okos óra inkább kiegészítő a telefonhoz, azaz mondjuk telefonálni nem lehet vele.

2014. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak kiegészítő!

A telefonhoz bluetooth-on kapcsolódik, és kapja és jelzi az értesítéseket, hívás, sms, email. Vezérelheted vele a zenelejátszót.

Két fajta van, a régebbi "buta okosóra" (nekem ilyen van), és az újabb okosóra, erre már alkalmazásokat is telepíthetsz, fitnesz, sport, egészségügyi, stb.


Telefon nélkül semmit sem ér, telefon mellett is csak egy jópofa kütyü.


Nekem arra jó, hogy adott esetben a telefont lehallkítva, elö sem véve (ha olyan helyen vagyok) jelez, de az állandó bluetooth kapcsolat miatt sajnos mindkettő gyorsabban merül.


A mobilarena.hu-n találsz jó teszteket, olvasd el.

2014. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

SW1

[link]


SW2

[link]

2014. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nem volt meggyőző xD azthittem lehet rajta netezni stb. :-)
2014. júl. 5. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég sokféle óra van már azért.

Pl.: [link]

Ezzel már több funkció elérhető, de jön az androidos megoldás is a Wear:

[link]

2014. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Igen, van már sok, azért a Sony tesztjét linkeltem, mert a kérdező a Smartwatch-t kérdezte.


Sajnos mindegyik csak kiegészítő kütyünek jó, a jelenlegi csúcs a Samu Gear, de az is csak kütyü, ráadásul jó drága. Az általad linkelt Pebble is csak az eink kijelző miatt érdekes.

[link]

A Wear-re és a Motorola MOTO360-ra én is kíváncsi vagyok, talán az Apple is kihoz valamit. Sajnos az okosórában jelenleg nem sok ráció van, de talán majd megtalálják az értelmes célját.

---


Netezni ekkora kijelzőn?? Minek? Mikor már a 4" alatti kijelzőt is kicsinek, használhatatlannak tartják?!

2014. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!