Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Köszöntök mindenkit! Van egy...

Erdei49 kérdése:

Köszöntök mindenkit! Van egy PHILIPS szerkezetem, rádió, magnó, cd lejátszó. A cd lejátszó csak a bolti lemezeket hajlandó fogadni. A sz. Gépen audióban írtakat elutasítja. Van valakinek erre magyarázata?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. magyarázat:

Szándékosan ilyenre gyártották. Nem akarták, hogy CD-R használjanak benne.


2. magyarázat:

Az olvasófej nem tud mit kezdeni a gyáriaknál gyengébb visszaverődésű írt lemezekkel. Vagy mert elöregedett, vagy mert eleve ilyen típus volt.

2014. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az olvasófej lehet mocskos. A 20 éves CD-játszóm is lejátszik audió CD-R lemezt (egy eredeti CD-m sincs).
2014. júl. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
figyelj az írási sebességre!! Én 2x vagy 4x-en írnám ki, Azért hogy lassú sebességen is szépen olvassa!!
2014. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!