Stewie250 kérdése:

Hol tudnék venni floppy lemeze autósrádiót?

Figyelt kérdés
sok a floppym aztán meg kéne hallgatnom őket
2014. júl. 6. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó troll kérdés.

Mégis mire számítottál?

Floppyt soha nem használtak zene tárolásra, mert a mérete ( 1,44 MB ) miatt kb 1 perc zene férne rá, tömörítve.

Ezt szerintem te is pontosan tudod, mivel biztos vagyok benne hogy soha az életben nem vettél fel zenét floppyra, szóval hadd kérdezzek vissza: mi is az értelme a kérdésnek?


Vagy a humor kategóriába szántad?

2014. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod, mi az a floppy?
2014. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tudom, szerintem a kérdező nem tudja.

Mert van olyan lemez, aminek elhúzható kis ablaka van az író/olvasófej előtt, de a hasonlóság itt véget is ér a floppyval, amúgy MiniDiscnek hívják.

Valami ilyesmire gondolhatott, ha nem trollkérdésről van szó:

https://www.youtube.com/watch?v=4Ts6OaLPUdo

2014. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, lennél olyan kedves itt reagálni az érkezett válaszokra? Nem pedig újra megkérdezni ugyanezt...

Mire megnyomtam volna a "kérdező már korábban megkérdezte ugyanezt" gombot a friss kérdésednél, a modok eltüntették :))


Szóval: NINCS floppy lemezes autórádió. Ha a válasz bármelyik szavát nem érted, szívesen elmagyarázom.

Sőt, floppy lemezre zenét sem lehet felvenni, nem fér rá.


Segíts, hogy milyen módon kell ideírni ezeket az információkat, hogy elhidd.

2014. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!