Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik márkájú tévét érdemes...

Melyik márkájú tévét érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

LED tévét szeretnénk venni, de csak televíziózáshoz ezért nem kell smart vagy valamilyen full felszereltségű tévé.

Hetven - kilencven ezer forintot tudnánk rákölteni egy legfeljebb 81 centiméter képátmérőjű tévére gondoltunk.

Mivel csak "sima" tévézésre szeretnénk használni így a felszereltség - tudás helyet inkább a minőséget tartanám előtérbe.

Melyik az a televízió márka amivel általában minőségileg kevés gond szokott lenni?


2014. júl. 8. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:

sima kábeltévétek van vagy valamilyen beltéri? ez elég fontos, hogy legyen rajta csatlakozó és még ne kelljen átalakítókat venni. amúgy én talán minőségileg a sony t mondanám de árban az lg meg samsung felett van. amúgy elárulok egy titkot ha esetleg nem tudnád az áruházakban stb a full hd és stb legjobb minőségű anyagokat mutogatják be rajtuk szóval otthon már nem lesz olyan szép a kábeltv n.


[link]


itt van 14db tv amik azért elég jók.


[link]


itt pedig a sony k.


minőségileg úgy érted amúgy, hogy jobban szól, szebb a képe jobb anyaghasználat vagy kevesebb garanciális probléma?

2014. júl. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kevesebb garanciális problémára gondoltam.


Egyszerűbb HD-tévére gondoltunk aminek az ára 70-80 ezer.

2014. júl. 8. 12:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Az LG-ről mi a véleményetek?
2014. júl. 8. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. szerintem így kimondottan márkára nem lehet garanciális problémákat mondani inkább márkán belül vannak jobb és rosszabb típusok de ezt megállapitani maximum úgy lehetne ha az embernek van több eladó ismerőse és független véleményt mond. amiket ellinkeltem papirforma szerint elég jók amelyik tetszik annak felkell irni a tipusát elmenni egy nagy áruházban és megnézni élőben minden irányból milyen a képe. itt vannak még hd ready felbontásúak amiket először linkeltem azok full hd k azok az első számúak és utána ezek azokat érdemesebb először megnézni és utána esetleg ezeket [link]
2014. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!