Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet, hogy azért nem működik...

Lehet, hogy azért nem működik a fülhallgatóm, mert ellopott?

Figyelt kérdés
Januárban kaptam egy HTC One-t és tegnap amikor használni akartam a gyári fülest ugyanúgy hangszóróról szólt tovább a zene. Ma kipróbáltam egy másik fülest azzal nem volt baj. Megnéztem a gyári csatlakozóját és két csík között egy nagyobb helyen ki van lopva az ezüst és helyette réz szerű szín van. Az lehet a baj? Néha szól de legtöbbször hangszórón megy tovább a zene. Amúgy normálisan használtam nem rángattam mint egy örült de nem is vigyáztam rá mint ha porcelánból lenne.

2014. júl. 10. 12:21
 1/2 A kérdező kommentje:
..., mert elkopott?*
2014. júl. 10. 12:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg az lehet a baj! Próbáld ki, hogy ha forgatod a csatlakozó részét történik-e valami. Ha igen az a baj. Ha semmi akkor teljesen lekopott és valószínűleg nem lesz jó.. :( De próbáld ki azt is, hogyha a kábelt gyűrögeted lesz-e valami? Ha igen az a baj! Vagy csinált már az enyém is olyat, hogy semmi baja nem volt, csak többet kellett használnom, vagy más eszközre csatlakoztatnom.. Próbáld ki hátha segített :)
2014. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!