Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen FEJhallgatót ajánlanáto...

Milyen FEJhallgatót ajánlanátok zenehallgatáshoz?

Figyelt kérdés
Márkák közül eddig a legjobban a Sennheiser tetszik, de abból nem tudom, melyik típus a lenne legjobb.

2014. júl. 11. 12:03
 1/8 anonim válasza:
Mennyit szánsz rá? Mihez kell? Kintre vagy bentre? Mekkora legyen a fülpárna (teljes fület takarjon vagy az a kisebb)?
2014. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

1. vagyok:

Sony, Philips a teszkóban 4-10 ezer..felejtsd el, az filmezni van!

A Beats, JBL pedig inkább csak 25-30 rongy felett!

Sennheiser PX 90, PX 100 II (jóféle). A HD sorozat nekem nem tetszik, cincerészik a magas.. :-D :-D

Az AKG-k is nagyon jók, de ott se mind, évekig volt K 404-em, csak lenyúlták! Dj-t és K521-et viszont nem venném! Most egy agyonszidott agybadugós K321 van, mert a mellette lévö 10-30 ezres marha designos JBL-t kiröhögtem!

Mediamarktban, Saturnban ki lehet próbálgatni, de nehogy ott vedd, sokkal drágább, mint bárhol máshol!!!

Tudni kell, hogy az AKG, Beats és a DrDre még a Mediamarkt-ban is sokszor hamisítvány! Tehát neten ötezeréróccón nehogy... ;-)

2014. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
max. olyan 30 ezer körülit, zenehallgatáshoz és mindenhová (utazás közbenre, csak úgy otthonra stb.) :D egyébként köszi a válaszokat :)
2014. júl. 11. 14:39
 4/8 A kérdező kommentje:
de jobb lenne minél olcsóbban, már a is 30 nagyon maximum, inkább olyan 20-25-ért lenne jó
2014. júl. 11. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem sennheiser hd570 van pár éve

többször levált már a szivacs róla, 3x vettem hozzá új kábelt, stb.

de nem találtam jobbat ezen az áron pedig már többször nekifutottam hogy lecserélem az állapota miatt

de ez valami elképesztő jól sikerült darab

ha esetleg árulják még vagy használtan elérhető akkor ne habozz

2014. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

AKG K450

Denon AH-D1100 meg úgy általában a márka!

JBL J88 (bár ez a J sorozat volt, amit kiröhögtem, de az agybadugós volt!)

Ha van akkor egy PEAQ is szóba jöhet, bátyám most vett és bejött neki, pedig ö is ínyenc zeneileg!


Én ezeket venném le a polcról, ha most néznék körbe!

Még mindig azt mondom, hogy Mediamarkt!

Amúgy sose adtam 20 felett fülesre, sóher vagyok a túl jóra.. :-D 15-20 körül a nagyobb márkákat felteszem, aztán megrendelem!

2014. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:))
2014. júl. 11. 20:37
 8/8 Marics István ***** válasza:
Sennheiser Hd 500-as vagy 600-as széria,momentum,amperior,HD25.
2014. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!