Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez jó összeállítás kisebb...

Ez jó összeállítás kisebb szobába zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
( [link] ) ( [link]

2014. júl. 11. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez kültérre való, szobában élvezhetetlen lesz.

Én ezeket választanám:

[link]

[link]

2014. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy élvezhetetlen lesz? Attól,hogy nagyot szól attól lesz élvezhetetlen vagy miért?
2014. júl. 11. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyot szól XDD Fogalmad sincs, hogy mi szól nagyot, ez egy rakás szutyok.


1000watt végfok 2x500wrms és 7,8kg nevetnem kell, nekem a yamaha RXV házimozi erősítőm van vagy 13kg. És nem írnak rá 1000 wattokat. Auna PW-2222 nem is minősítem inkább, az 500Ft -os piezókkal egy vicc az egész 1,5kg -os 12" -os hangszórókkal, teljesen megéri.


Így néz ki egy jó, hangosításra szánt hangszóró:

[link]


Szobába kell egy jó hifi erősítő, pioneer, denon, yamaha vagy philips + két minőségi hangsugárzó.

2014. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem most már köszi szépen.
2014. júl. 12. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam abból válogatni, amit azon az oldalon találtam. Az a kis LTC erősítő valószínűleg D-osztályos azért olyan könnyű, de ez nem jelenti azt, hogy használhatatlan. Én is építettem ilyen erősítőt, 2x25 wattot tud, nincs több fél kilónál és mégis gyönyörű hangja van. Az a Hyundai hangfalpár is megéri a pénzét, bármilyen hangszóró is van benne, ehhez az erősítőhöz nem kell drágább.
2014. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!