Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1 napja nem megy a lánytesóm...

1 napja nem megy a lánytesóm laptopja: be akarjuk kapcsolni, de nem csinál semmit, csak fekete képernyőt mutat, és gondolom miért.10 cm-re volt a billentyüzetpolctól amikor én lehajítottam (VÉLETLEN volt)! Szerintetek e miatt nem működik?

Figyelt kérdés
Vigyük el megjavítatni, vagy tudtok 1 jó módszert amitől megjavul? xD

#laptop #megjavulhat
2014. júl. 12. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerviz, bár ezzel már lehet h nem sok mindent tudnak kezdeni. Maximum borsos áron.
2014. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó a logikád.

Igen nagy a valószínűsége, hogy az esés miatt nem működik.

na ott már hibádzik a logika, hogy bárki is tud mondani 1 jó módszert, amitől megjavul.

2014. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szervíz, de lehet, hogy másikat kell venni.
2014. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát öööm... anyum azóta beszélt az uncsitesómék apujával (õ ért az ilyesmi dolgokhoz) s azt mondta hogy a videókártya van elromolva s akkor videókártyát kell újat venni vagy laptopot? :/ Mert szerintem elég lenne csak videokártyát venni.
2014. aug. 3. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan laptopok amelyekben lehet cserélni, de körülményes.
2014. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na helloka! :) Van 1 nagyon jó hírem! Elvittük a tesóm keresztapjához a laptopot és megtudta javítani. A baj az volt, hogy ki volt jőve belőle a processzor, s szétszedte a laptopot s visszaheggesztette. :) S aztán összerakta, és TÁDÁM! Most arról a laptopró írok. És ráadásul ingyen csinálta, tehát jobb volt mint a szervíz! XD :D Nagyan-nagyon köszönöm a válaszokat, és a segítséget! :) Sziasztok! :*
2014. szept. 5. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!