Van egy Kenwood házimozi erősítőm és nem tudom hogy kell beállítani. A rádió szól rajta, azon kívül semmi. Hozzá lett kötve számgép, dvd és tv, de meg sem mukkannak, hiába állítom a menüben, h azt az eszközt lehessen hallani. Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

#Erősítő-beállítás
2014. júl. 14. 11:44
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom.
2014. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hol találok leírást ilyesmiről? Hol vállalnak beállítás ilyesmihez? Milyen szervizet keressek? (tv szerelő nem vállalta) Hol lehet hiba lehetőség a hang miatt, hogy a rádió szól, a többi meg nem?

Kénytelen voltam a fő kérdést 250 karakterbe zsúfolni, mert nem enged többet írni.

2014. júl. 14. 14:07
 3/7 anonim válasza:

Keress "User's Manual"-t a neten, az már jó kiinduló pont.

Nem hinném, hogy hibás a készülék, valószínűbb, hogy valamit rosszul csinálsz.

2014. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
olyat találtam csak ami picit hasonló. Google fordítóval kibogarásztam, úgy nyomkodtam a gombokat ahogy le volt írva és még mindig nem szól se a tv, se a dvd lejátszó. De a rádió az szól rendesen. Mire kell figyelni? Nincs valami rejtet gomb amit nem tudom hol kell keresni? Elvileg minden jó helyre van bedugva, hangfal is, meg az összekötő kábelek is. Van ilyen készüléken restart gomb amit tűhegynyi? (én ugyan nem látok rajta, de nem is tudom merre felé lehetne keresni)
2014. júl. 14. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Mégis mi a típusa? Lehet vak vagyok azért nem látom. A telepátia meg nem az erősségem :) Ha megvan a típus, akkor talán többet lehet segíteni.
2014. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KRF-V5070D Kenwood erősítő
2014. júl. 14. 20:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megoldódik a problémám, felhívott egy szerelő skypon és pontról pontra mondta mit hogy állítsak be. A dvd lejátszón már van hang. Úgy gondolom a hangolást szúrtam el. Bocsi a sok nyaggatásért, de nem beszélek egy szót sem angolul és elég nehéz volt úgy utána járni hogy nem is értek hozza xD
2014. júl. 14. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!