Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet lemerült, nem kapcsol...

Tablet lemerült, nem kapcsol be, nem reagál a töltésre. Többi lent. Megoldás?

Figyelt kérdés

Ma egy hónapja, hogy megvettem az Euronicsben a Vega Q7108-as tabletemet. Tegnap filmnézés közben nem vettem észre, hogy nem tölt, ezért lemerült, pedig be volt dugva a töltő.

A probléma itt jelentkezik:

Mióta lemerült, töltőn van, de nem kapcsol be, nem reagál a töltésre, csak annyit, hogy mikor bedugom a töltőt, behozza a töltést jelző kis elemet és azt mutatja, hogy le van merülve.

Valaki járt már ugyanígy? Ha igen, valami megoldást szeretnék kérni.

Garancia van rá, tehát vissza tudom vinni, de nem tudom, hogy rám fognák-e a hibát.


Előre is köszönöm.



2014. júl. 14. 13:29
 1/9 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen aszt kell csinál,hogy nyomd hoszan a bekaocsolo gombot meg a tàlca gombot ha nem jo ütögesd meg kicsit a tabot de nem erősen mert nekem az volt a baj,hogy a be kapcsolo gombnál valami egy kicsit elmozdult de ha es se jo akkor komolyab baja van ès ott a net ird be a tabod nevét és anak lesz egy oldala és ott lehet kérdezni,hogy mia baja mien nem kapcsol be... én eszt ajánlom
2014. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs tálca gomb :/
2014. júl. 14. 13:45
 3/9 anonim válasza:
:/ hát akkor nem tudok segiteni:/ vagy max meg ütögeted a gomb nál:)
2014. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lemerült annak ellenére, hogy töltőn volt, tehát nem kontakt hiba van a kapcsolópanelen, azaz hiába ütögeti, azzal sokat nem ér el, nálad kontakt hiba volt, az más...

Én a töltőre gyanakszom, hogy felmondta a szolgálatot.

2014. júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a töltő a hiba, mert van a házban 5 ilyen töltő és egyikkel sem megy, viszont a telefonomat tölti mindegyik. Szerintem az akksival van baj, mert hiába van már 1 napja töltőn, csak annyit hoz be a töltési csíkon, hogy le van merülve erősen. Holnap visszaviszem az Euronicsbe, úgyis van egy év garanciám rá. De lehet, még ma.
2014. júl. 15. 11:37
 6/9 anonim válasza:
De egyèpként ha az aksival van gond az aksit nem lehet ki venni:/ legaláb is nàlam mert ha kiveszem akkor tönkre mene az egész tab meg hát a hátuját se lehet le venni:/
2014. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Visszavittem a boltba, elküldték szervízbe azzal a hibával, hogy "Nem tölt".

Egy hónapon belül meglesz.

Azért köszönöm mindenkinek! :)

2014. júl. 16. 14:54
 8/9 zsomi25 válasza:
100%

Tabletem lemerült, Samsung SM T-805ösöm van. Ugyan ez történt.12 orán ketesztül nem csinált semmit hiába nyomkodtam se kép se hang sem rezgés a töltő bedugásakor, nem is reagált semmire, csak a sötét képernyő.

Addig probálkoztam fél napon ketesztül, míg bedugott töltővel a max hangerő+bekapcsológomb egyszerre történő nyomva tartásával kb10mp alatt kijelezte az akku ikont ami akkorra már 64 % volt. Ezután a bekapcsológombra már be is kapcsolt azóta működik....

Remélem valakinek segítek ezzel a megoldással ami nekem működött.

2015. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt nem reagált semmire mintha meghalt volna de kiderült repülőgép üzemod volt bekapcsolva nem tudtam kikapcsolni. volt egy pici gomb az sd kártya mellet azt benyomtam és ujra indult azóta semmi gond
2016. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!