Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xiaomi Mipad vagy iPad Mini 2?

Xiaomi Mipad vagy iPad Mini 2?

Figyelt kérdés
Melyik jobb játékokra?

2014. júl. 14. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

mindkettő jó játékra

de teljesen különbözőek, oprendszer szinten is

nincs rá egzakt válasz

2014. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ipad Mini 2. Sokkal jobban ki vannak dolgozva az alkalmazások, és maga az iOS az egyik legstabilabb mobil operációs rendszer. Csak ezt tudom ajánlani. Vagy ha Androidost szeretnél akkor a Nexus 7-et.
2014. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, így gondolom én is, hogy jobb az iPad játékokra.

Nexus 7 2nd gen az jó játékokra? mert nekem van egy Nexus 5 telefonom, és ezen tényleg nagyon szépen futnak a játékok ahhoz képest, hogy ez android. Mondjuk ez a stock androidnak köszönhető, meg azért van alatta hardver is rendesen ami szépen meg hajtja. :) Nexus 7 2nd viszont hardverilag gyengébb mint az N5, nem tudom az hogy vinné, akkor a játékokat.

2014. júl. 14. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is tudomm. Én valószínűleg megvárnám a Nexus 8 érkezését, hiszen a hírek szerint nagyon a küszöbön járunk.

Habár nem tudom melyik a legújabb Nexus 7, amit a honlapon olvastam, és az ár alapján a legújabbat venném. Remélem tudtam segíteni :D

2014. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk iPad4 van. Azon brutál jók a játékok.

Viszont a xiaomi is nagyon jó készülékeket gyárt. Én most készülök venni egy Mi3at. A MIUI meg tökéletesen a készülékre van szabva. Szóval azzal sem lehet gond.

Tehát a MiPad is egy jó választás.

Viszont sok játékot nem adnak ki droidra vagy csak jóval később.

Az sem igaz már, hogy iOS-re fizetős a játékok nagy része, mert a legtöbbje in-app-purchase-es és free. Meg rengeteg az akció is. Aztán ott van az ingyen iTunes gift card szerzési lehetőség is amivel egy 10USD-s kártyát kapsz.

Árban viszont a mipad a nyerő az tuti.

2014. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 14. 22:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Marad a Mini 2, akkor. :)
2014. júl. 18. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!