Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék belekezdeni youtube-...

Nevtelen97 kérdése:

Szeretnék belekezdeni youtube-on videózásba, de nincs hozzá megfelelő gépem. Egy ideje gyűjtögetek és idáig 160 000 ft gyűlt össze rá, ennyiből milyen gépet tudnék venni? És milyen procit, alaplapot, videokártyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 23:23
 1/1 anonim válasza:

Proci kezdő gépbe : Kőzépkategóriás i3

Videókártya : Gigabyte GTX 750ti

Alaplap : A gépháztól és a procitól függ


-------


Én is így vagyok. Nemrég sikerült összegyűjtenem a szükséges összeget, és egész jó gép lett. Mivel én is a YouTube-ra szeretnék vele elsősorban tartalmat gyártani, úgy gondoltam, hogy 2 évig ne kelljen gépet venni, ígyhát az összes létező weblapot átnéztem az alkatrészekért.


Azt is vedd figyelembe, hogy vloglni akarsz, vagy gameplayt szeretnél. Gameplayhoz ajánlom hogy a videókártyán annyit spórolj, mint a razer blade vásárlói (notebook 700.000ft)tehát semmit. Remélem segítettem! :)


12/F

2015. szept. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!