Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy hónap múlva nem lessz...

Egy hónap múlva nem lessz internetünk pár napig és tesómal azt találtuk ki hogy minecraftban multizni fogunk és hogyan tudom ezt megvalósítani net nélkül?

Figyelt kérdés
pls ne irjatok hülye válaszokat hogy nem tudsz net nélkül irni mert te is az elött ülsz ha ezt akarod irni és amm a kérdéshez hogy monfódjuk úgy lehet e és ha lehet hogyan hogy öszekapcsolom a 2 gépet
2014. júl. 16. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
menjetek kirándulni inkább!...amúgy meg: router meg LAN kábelek
2014. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már meg ne haragudj de irtam valamit a leírásban
2014. júl. 16. 00:27
 3/6 anonim ***** válasza:

"és amm a kérdéshez hogy monfódjuk úgy lehet e és ha lehet hogyan hogy öszekapcsolom a 2 gépet"

Ezt kielemezné valaki? A szöveg többi részét nagyjából sikerült dekódolnom, de ez kifogott rajtam. Az, hogy "amm", az mit jelent? A "monfódjuk", az gondolom "mondjuk" akart lenni.

A kérdésre válaszolva: egyes leírta a választ, hogy router meg lan kábelek, de nagy sértettségedben ezt figyelmen kívül hagytad...

2014. júl. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
65%
minecraft az egy sz@r, inkább menjetek csajozni
2014. júl. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó +1 :DD

De ha ezek még ma is képesek minecraftozni (en is játszottam anno, de rájöttem hogy mekkora szar), akkor eléggé el vannak veszve, vagy pedig nagyon kicsik még

2014. júl. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nincs router akkor egy crossover ethernet kábellel meg lehet oldani.
2014. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!