Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes LG G Watch okosórát...

F.S.G. kérdése:

Érdemes LG G Watch okosórát venni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ha érkezik hozzánk akkor kb 50-60 ezer forintba kerül.

2014. júl. 16. 21:10
 1/3 anonim válasza:
Nekem Samsung Gear 2 Neo van a csuklómon, s nagyon szeretem. Gondolkodtam, hogy várjam-e meg az LG G watch okosórát, de sajnos nem látom értelmét, hogy a Google Now kiterjesztve a csuklómon legyen, ráadásul a magyar kommunikáció még nem működik a Google Now-val, tehát ki sem lehet igazán használni idehaza a G Watch-ot, mert nagyrészt a szóban utasítgatás az elsődleges, úgy tervezték. Szerintem még nem érdemes venni, majd ha a magyar dolgok megoldódnak, eltelik kis idő és kiderülnek a gyerekbetegségei, utána egy következő modell vétele megoldás lehet. Talán egyszer én is arra cserélem majd a Gear 2-t, de jelenleg szerintem ez a legjobb. Egyetlen pici hátránya, hogy csak Samsung készülékekkel működik :(
2014. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azért akarom a G watchot mert LG G2 telefonom van ezért nem akarok/nem tudnám használni sajna
2014. júl. 17. 17:16
 3/3 modosdani ***** válasza:
Már most is meg tudod rendelni pl. Amazon-ról. Az enyém két hete jött meg. Eddig nincs vele bajom, minden úgy működik rajta ahogy vártam. Előtte egy sony smartwatch2 volt amit használtam. Annak jobb volt az üzem ideje (4 nap, ez csak 3 max) de ennek sokkal jobb a kijelzője plusz ugye akkora reklámot kapott hogy kb mindenki android wear-re fog fejleszteni szerintem.
2014. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!