Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes még Nintendo 3DS-t venni?

Érdemes még Nintendo 3DS-t venni?

Figyelt kérdés
Vagy jön ki új gép a közeljövőben?
2014. júl. 17. 11:41
 1/3 anonim válasza:
Jővőre jön az új Nintendo konzol bár arra 90% az esély hogy inkább a Wii U utódja lesz, ha van pénzed megéri megvenni, meg ha tudsz rá vigyázni, ha nem tudsz akkor inkább Ipad vagy ipod.... a Ps Vita meg az eszedbe ne jusson! Ps Vitára alig gyártanak már játékokat! És a Sony is azt nyilatkozta hogy inkább a PS4-re fokuszálnak, de csak is akkor vegyél 3Ds-t ha szereted Mario-t Kirby-t vagy épp a többieket! Ha lenne még kérdésed írj rám privátba!
2014. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon is megéri, kivéve a kis képernyők miatt. Ha meg XL-t veszel akkor is ugyan az a felbontása a játéknak, mint a simának, tehát pixeles lesz. A Nintendo mostanában nagyon le van maradva hardverban, úgyhogy én inkább várnék egy kézikonzol generációt Nintendo fronton. Ps Vita pedig az indie és JRPG címek mekkája, én meg mondhatni egy ilyen "indie és JRPG fan" és vagyok, úgyhogy nekem érdemes volt a Vita vétel, illetve mindig is vágytam egy olyan hordozható cuccra, amin mondhatni PC játékokat lehet futtatni. Tehát én Vitán játszom AAA-s portokkal.
2014. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én inkább a Marios játékokat szeretem..meg Raymanest.

És felnőttnek szerintetek nagyon gáz egy Nintendo 2D-t venni?

2014. júl. 20. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!