Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ebben a "játékautomatában" mi...

Ebben a "játékautomatában" mi lehet az átverés? További lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem messze innen egy bevásárlóközpontban van egy olyan játékautomata amivel egy kis golyót kell elkapni de nem értem hogy ebbe mi a nehéz illetve a megszokott "átverés" mint mindenben:D Szóval valahogy így nézki: [link]


És ugye amint leesik a golyó beleütközik az akadályokba és egyre lejjebb jut és el kell kapni..


Egyszer megpróbáltam és el is kaptam de az csak a legalsó szintről adott volna valami ajándékot és ott nem volt semmi ( gondolom már mindenki elvitte onnan ) és be kellett volna dobni még egy aprót és ha még egyszer elkaptam volna ki lehetett volna venni csúcskategóriás telókat (énis csak néztem) :D csak pont ilyenkor nem volt nálam még apró.. Most gondolkodom rajta hogy ebben mi lehet nekik a biznisz ebben, ennyi ügyetlen ember lenne aki nem kapja el vagy nem tudom :D

szerintetek?


Azért gondolkodom rajta nagyon mert szinte 0 elektronika van benne szóval nem ilyen szerencsejáték gép amik be vannak programozva meg stb. hanem tényleg az ügyességre alapul :D szerintetek megpróbáljam még egyszer?


2014. júl. 21. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a következő körben már több golyó jön.
2014. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az mondjuk lehetséges, de szerencsével tényleg meg lehet nyerni?:D olyan túl szépnek tűnik hogy igaz legyen:D
2014. júl. 21. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:

" olyan túl szépnek tűnik hogy igaz legyen:D"


Ez így van.Viszont ha olyan játékot üzemeltetnek amin ki van csukva a főnyeremény elvitele az meg csalásnak minősül.

2014. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Képzeld kivettem egy mp3 lejátszót :D előbb voltam és úgy van hogy mindig 1 golyó jön ki csak és 3x egymás után el kell kapni, hogy a telefon szinthez jussak, a mp3 lejátszó a második szinten volt. de egyébként ha feljutnék a 3. szintre olyan telók vannak hogy lg g2, iphone 5 stb. és remélem nem átverés hogy valami hamisítvány vagy valami:D bár a mp3 lejátszó nem volt nagy cucc mert nem valami márkás:)

és amúgy úgy van hogy bedobok x forintot és elkezdhetem ha elkapom egyszer akkor az első szinten vagyok de lehet folytatni is, hogy feljussak a második szintre de azért nem kell fizetni csak ha elrontanám és újra szeretném kezdeni


asszem megtaláltam a kedvenc játékomat :DDD

és köszi a segítséget

2014. júl. 21. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké,de megírhattad volna mennyi az x összeg.
2014. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
100 ft egy játék
2014. júl. 21. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá :)
2014. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!