Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen nyomtató-scannnert /...

Milyen nyomtató-scannnert / multifunkciós készüléket vegyek? Max.25 000Ft és olcsó legyen bele a tinta

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
google...
2010. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi Epson Stylus SX105-öt vettünk, 20 ezer alatt volt, remekül szkenel, fénymásol és nyomtat. Színenként cserélhető a patronja. A nyomtassolcson-ról rendeljük, még kiszállítási díjjal is megéri onnan vennünk.
2010. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Google a k.urva anyád... Remélem te is csak ilyen válaszokat kapsz majd minden kérdésedre.

2. Köszönöm, én is egy epsont nézegettem, pont ebből a szériából csak én már a sx415öt. De azt mondják, az epsonok nagyon megbízhatatlanok.:S

2010. jan. 10. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de epsont ne vegyél ha hosszabb ideig akarod majd használni...Hp-t vagy Canont nézzél..Amugy ha bemész egy számtech boltba és olyan nyomtatót kérsz amihez van u.gy. tinta biztosan fognak segíteni.
2010. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A cégnél 2007 május elején vettünk egy Epson Stylus DX5050-et; a mai napig azt használjuk, nyomtatás garmadával, fénymásolás minden héten van néhámy, és a cég összes kimenő- és bejövő számláját, minden hivatalos levelét beszkenneljük. Az biztos, hogy a sok nyomtatás meg fénymásolás miatt fogy a patron rendesen, de gondunk még nem nagyon volt vele; talán kétszer tisztítottunk fejet, de soha nem kellett szerelni. Azelőtt HP-t használtunk, horribilis összeg volt a patronigénye.

A számtech boltban (meg más boltban is) nem a te igényeidet tartják szem előtt, hanem azt akarják eladni, ami nekik van; persze, hogy arra fognak rábeszélni (ha hagyod magad)

2010. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!