Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a P. S. S....

Mi a véleményetek a P. S. S. O. -ról? (mint márka)

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Professional Speaker System Omnitronic. Mire, hova kéne, melyik típusról lenne konkrétan szó? Egy márkáról nem lehet mondani hogy jó vagy rossz, mindegyik márkának vannak rossz termékei, de van amelyiknek jók is.
2014. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
PSSO CLA széria. esetleg CLA-228? De ez összefüggésben van az omnitronic márkával?!
2014. júl. 23. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mint a nevében is benne van, az Omnitronic gyártja. Nem kell általánosítani, nem szar az Omni, csak a legtöbb ember az olcsó gagyi szériákkal találkozik, azok pedig hulladékok, így terjedt el a márkáról hogy nem jó... Gyártanak profi cuccokat is ám!! Pl. PSSO. Még nem hallottam szólni, de állítólag nem rossz. Kérdeztem hogy mire/hova kell, bár szerintem Te hangosítással foglakozhatsz ha line array-t veszel, így ezt meg tudod ítélni.
2014. júl. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a CLA 228 MK II-t már Beyma hangszórókkal szerelik, nem lehet annyira rossz. Kérdés hogy mit vársz tőle.
2014. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. júl. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!