Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magáncélú, otthoni használatra...

Magáncélú, otthoni használatra megfelelő lehet egy iPad Air? Mit választanátok, laptopot vagy iPad-et?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 11:48
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
Attól függ hogy mire akarod használni, netezéshez ebookhoz pld jó választás a tablet de nem biztos hogy mondjuk egy tabon kezdenék bele egy regény írásba... (személy szerint laptopot vennék. de nem azt jelenti hogy neked is arra van szükséged)
2014. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számomra nem összehasonlítható a kettő. Laptopon/pc-n dolgozni szoktam, iPad-en pedig inkább szórakozni, ill. fotózáskor a fényképeimet szerkeszteni, rengeteg jó alkalmazás van.
2014. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szimplán ,mondhatni otthoni hobbi netezéshez . :-) (+ mivel iPhone -t használok ,gondoltam jó választás lehet(ne) "hozzá" egy iPad .) Van a családunkban laptop ,de azt a férjem szokta magával vinni ,mikor külföldön tartózkodik . Egy netbook-ot (Acer aspire one)használok jelenleg ,amit le szeretnénk cserélni ,mivel igencsak megbántam több negatív tulajdonsága miatt ,hogy annak idején megvettük.
2014. júl. 24. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán csak netezéshez még sokkal jobb is egy iPad. :)
2014. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!