Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus Memopad HD 7 tablethez...

Asus Memopad HD 7 tablethez bármilyen 3,5 jack dugót csatlakoztatok, miközben pl. : Spotify vagy Total Commander zenelejátszója megy, kb. egy szám lejátszása után kisebb szakadozás, majd nincs zene, újra kell indítanom a lejátszást. Sorstársak?

Figyelt kérdés

- Nem a fej/fülhallgatók jack csatlakozójával ill. a vezetékével van probléma (nincs törve a réz)

- Farmaroot progival rootolva + Root checker - köze van? (talán rootolás előtt nem csinált ehhez hasonolót)

- Rendszerhiba lenne?

- Tapasztalt bárki hasonlót?



2014. júl. 24. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire direkt a kérdés, szerintem inkább itt tedd föl:

[link]

Rootoláshoz egyébként véleményem szerint nincs köze, de betegsége szinte az összes androidos tabletnek van, így sokkal egyszerűbb felhasználókat megcélozni a kérdéssel.

2014. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A választ köszi.


(kis javítás: Framaroot)


Orvosoltam a problémát. Eset Mobil Security a Framaroot 1.9.2-ben Exploit.Lotoor.EF (variáns) trójai vírust talált. A vírus 2014. április 30-án került bejegyzésre - viszonylag friss vírus (ha az). Nem hiszem, hogy tartalmaznia kell a Framarootban. Eddig 1 külföldi oldalt találtam, ahol valaki erről a vírusról kérdezősködik, de ott választ nem kapott. Miután unrootoltam és töröltem a progit, a probléma MEGSZŰNT.


Ahonnan letöltöttem a Framarootot (gugli első link):

[link]

2014. júl. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!