Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem kapcsol be az mp3 lejátszó...

Nem kapcsol be az mp3 lejátszóm. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval, éppen másoltam pár számot a gépről az mp3-ra, aztán hirtelen azt írta ki a gép, hogy 'illesztőprogram telepítése sikertelen' vagy valami ilyesmi, és utána bekapcsoltam de a képernyő fekete maradt..felraktam töltőre hátha az a baja, vártam 1 órát, hogy egy kicsit feltöltődjön, de azután is semmi. Diva fx45 típusú mp3-ról van szó. Ha valakinek valami ötlete támadt, kérem írjon! (Már a reset gombot is megnyomtam, de semmi)

2014. júl. 24. 22:17
 1/6 Come back ***** válasza:
Meghalt. Ez egy noname márka. Dobd ki!
2014. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ohh..ilyen hirtelen lehetséges? Csak így? Na mindegy, attól még reménykedem, de eldobni nem fogom :)

Egyébként köszi a választ!

2014. júl. 25. 19:02
 3/6 Come back ***** válasza:
Vacak kis kínai, nem Philips, nem Sony.
2014. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első mp3 lejátszóm, nem vacak..nagyon sokáig bírta! Úgyhogy, légyszíves ne írj még több ilyen leminősítő választ! Kösz
2014. júl. 27. 11:37
 5/6 Come back ***** válasza:
Ha sokat bírta, öreg, azért ment tönkre. Hiába az első mp3 lejátszód, erről a márkáról még senki sem hallott. Kis nokedli lehetsz, hogy ráadásul még ki sem dobod. Porfogónak jó lesz
2014. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nokedli? Most megnevettettél..bocs, mégsem.

Porfogó? Lehet.. Nekem sok emlék.

Üdv.

2014. júl. 31. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!