Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy pár alapvető kérdés az...

Egy pár alapvető kérdés az xbox 360-nal kapcsolatban. Egy hozzá értő tudna rájuk válaszolni?

Figyelt kérdés
Eredetileg egyetlen játék miatt döntöttünk úgy hogy xboxot fogunk venni, de ha jobban belegondolok király lenne ha nappaliban is tudnánk netezni, filmet nézni stb. Szóval a konkrét kérdés az lenne hogy tudok-e rajta használni youtube-ot, facebookot, illetve olvasgatni a neten? Meg az is érdekelne hogy mennyit számít hogy milyen típusú? Szóval ha egy régebbit veszek akkor alacsonyabb grafikán mennek a játékok, vagy mi a különbség? Ja és hogyha most olyat veszek aminek kisebb a tárhelye azt később tudom bőviteni? Meg ez az xbox live ez mit jelent? Csak akkor tudok online játszani másokkal ha erre befizetek? A válaszokat előre is köszönöm.

2014. júl. 27. 11:31
 1/6 anonim válasza:

Sajnos xbox live kell a netezéshez meg a youtubehoz...

Tudtommal nem számít hogy milyen típusú, de a kinect kamera csak a slimhez jó és a réginek nincs HDMI kábelje (nem biztos, de ez megoldható..

Én úgy hallottam hogy lehet bővíteni, de szerintem kell azért egy 250GB, mert pl. a játékok nekem sokat foglalnak..

És igen csak akkor tudsz online játszani ha van xbox live-od... Remélem segítettem és nem írtam hűlyeséget. :)

2014. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Már nem kell gold a youtubehoz meg a nethez, viszont online játékot csak azzal lehet
2014. júl. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szóval hogyha én nem fizetek be a live ra akkor nem tudom vele azt a wifit vagy kábeles netet használni amiért amúgy fizetek? És mért kell a játékoknak sok hely? nem lemezről futnak? Mert én nem akarom kiflesselni vagy mi az. Szóval egy olyan gépet szeretnék amivel tudok játszani a megvásárolt játékokkal illetve használni a saját netemet facebookra és egyéb dolgok olvasgatásra meg youtubra is. Anélkül hogy pluszt fizetnék. akkor ezek szerint ez nem lehetséges az xboxon?
2014. júl. 30. 18:07
 4/6 anonim válasza:
Nos alapból xbox live silver van.Ezzel tudsz netezni,youtubeozni,stb.De ha játékokkal akarsz multizni akkor kell xbox live gold.Pár játéknak kell nagy hely,pl.Gta 5nek 8Gb.De a legtöbb játéknak csak a mentésre kell alapból hely.De lehet bővíteni a helyet,pendriveal is.
2014. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor már csak annyit hogy a silver az ingyenes? és akkor minden szál elvan varrva :D
2014. aug. 2. 23:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az ingyenes. Egyébként azért is jó a nagy tárhely, mert akkor feltelepítheted a játékokat a HDD-re. Ekkor csak a játék elindít'sához kell a CD, nem pörög a gépben, vagyis nem fog megsérülni, ha véletlen megrántod/belerúgsz/megmozdítod/szétszedni az xbox, stb...
2014. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!