Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1 hangfal kábelére kötöttem 1...

1 hangfal kábelére kötöttem 1 jack dugót és rá tettem telefonra csak halkan szól lehet valamit csinálni hogy hangos legyen?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell közé egy erősítő. Rengeteg típus van, válassz egyet ami neked megfelel.
2014. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, erősítőbe kell dugni a telefont, azután a hangfal!
2014. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
honnan?
2014. júl. 29. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle van, ha otthon akarod így használni akkor hálózati erősítőt keresel, ha hordozhatót akarsz, akkor meg hordozható erősítőt.
2014. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kókány béla. Előbb tanulmányoznál egy kész rendszert és csak utána esnél neki a megvalósításnak...



Honnan? Boltból bazzeg. Vagy építs. Csak ne felejtsd ki belőle a tápot...

2014. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bemégy egy számtech boltba, Auchanba, Tescoba, MediaMarkba, Euronicsba (soroljam???) és veszel egy hálózatról működő hangfalpárt PC-hez/laptophoz.

Namármost: Bedugod a jack dugót a telefonba (van olyanja az erősítőnek), az erősítőt (hagfalat) a hálózatba és bekapcsolod, hangerőt feltolod.

Minél drágábbat veszel, annál nagyobb teljesítményed és hangerőd lesz.

2014. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!