Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék olyan gitárpengetőt...

Hol tudnék olyan gitárpengetőt vásárolni, amit tudok gravíroztatni is?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2014. júl. 30. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Ragaszkodsz éppen a gravírozáshoz?


Mert vannak más lehetőségek is, ha valamit rá akarsz íratni:


[link]

2014. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most konkrétan a kérdésre válaszolva, akármelyik hangszerboltban... az hogy neked milyen anyagú, felületű kell, azt meg neked kell tudni.
2014. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akármelyik hangszerboltban? Nem hinném, hogy a normál gitárpengetők mind alkalmasak lennének gravírozásra.
2014. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, biztos nem mind alkalmas! de szinte a legtöbb átlag pengető igen.

Így bátran kijelenthetjük hogy akármelyik hangszerboltban talál olyan amire lehet.


Konkrét elképzelést nem írt a kérdező, hogy egészen pontosan milyen kéne neki, úgy mi is tudnánk konkrétabbat írni.

2014. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a kulcsszavakat, születésnapi ajándéknak kéne. Feltehetően ékszerként, amihez sokkal jobb egy réz/alpakka/ezüst/fa pengető, mint egy bármely hangszerboltban kapható százforintos műanyag, egyrészt mert sokkal szebb, másrészt mert tartósabb, értékesebb és jobban is lehet gravírozni/vésni/maratni.


Tehát némi józan ésszel kikövetkeztethető, hogy valószínűleg nem a hangszerboltban vásárolható pengetőkre gondolt, nem? :)

2014. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem volt egyáltalán egyértelmű, rengetegszer látni pont a olcsó 100 forintos műanyag pengetőket gravírozzák, ajándéknak, nyaklánc, stb.

Konkrétan ebből látni többet.


De ezen nem veszünk össze :)

2014. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor biztos nagyon más körökben mozgunk, én még egy százforintos gravírozott pengetőt se láttam, nemhogy rengeteget...
2014. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kimerítő válaszokat! Elnézek pár hangszerboltba, ott kérdezősködök majd, de még az is lehet, hogy ebayről rendelek egy "csomag" fém pengetőt (mert nézelődtem, és láttam, hogy kb 12 darabos csomag kerül 800-1200 forint körül ingyenes postával), és arra gravíroztatok. :) A barátomnak van egy számára nagyon kedves gitárpnengetője, amit használ. Amit én adnék neki, az inkább "szép gesztus" lenne, mintsem használati eszköz. Nyilván használati eszköznek szántam az ajándékot, de ma kiderült, hogy nincs olyan gitárpengető, ami kiütné a mostanit :D
2014. júl. 31. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ebayről rendeled, nézd meg, honnan jön és mennyi idő.

Ezek a nagyon olcsó dolgok ingyenes szállítással általában Kínából, ami rossz esetben 3 hétig is tarthat.

Mondjuk azok a fém pengetők nem igazán alkalmasak használatra.


Az Amuletta Meskás shopjában ugyan csak olyan van, ami már kész feliratos, de szerintem lehet egyedit is rendelni. Nem tudom, melyik jobb ár, a gravírozás + az ebayes pengető vagy az...

2014. aug. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!