Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csinálja ezt a Windows...

Miért csinálja ezt a Windows tálcája?

Figyelt kérdés

A tálcára kitűztem egy pár alkalmazást. Azonban a Google Chrome egy ideje duplán jelenik meg. Amikr bezárom, akkor csak egy chrome ikon van a tálcán, de amikor megnyitom, akkor a tálca tuolsó ikonja után megjelenik egy. Kissé idegesítő, mert megszoktam egy jól bevált rendet a tálcán.

Egy kép, hogy értsétek miről van szó: [link]

Uninstalláltam a Chome-ot, majd újra letöltöttem. Nem hatott, megnéztem az összes beállítást, nem találtam semmit. Még a Chrome beállításait is végig bóklásztam.

Érdekes, de az iTunes is csinálja egy ideje, de a többi nem. Kissé irritál. Windows 8.1. Januárban tettem fel és 2-3 hónapja csinálják ezt a duplamegjelenést, vagy mit, de csak a Chrome és az iTunes. Előtte rendesen megjelentek a saját helyükön 1x.



2014. aug. 2. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem Windows7-em van, de ilyet még az XP-nél se láttam. Ha új lapot nyitsz meg, akkor jelenik meg a második ikon a Tálcán? Hány fiókod van(rendszergazda, saját fiók)? Ha megosztott a jogosultság, akkor arra készült Chrome-t kell letöltened. Kétféle van, én ezt használom. [link]
2014. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak én használom a gépet, és csak egy rendszergazda van a gépen.
2014. aug. 2. 19:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Három vonal alatt, Beállítások, itt nézd meg.
2014. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
milyen három vonal?
2014. aug. 3. 10:11
 5/14 anonim ***** válasza:

Jóég...

Na akkor még egyszer: megnyitod a Chrome-t, a jobb felső sarokban van három vízszintes vonal. Ezt megnyitod, alul megtalálod a Beállításokat. Végignézed az egészet, pl. Induláskor mi van bejelölve? Új lap megnyitása?

2014. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jó, igen megtaláltam. Csak hirtelen nem értettem a dolgot. A beállításokat végigbabráltam. De nem változott semmi.

Induláskor: "Adott oldal vagy oldalak megnyitása" és ugyan úgy azt csinálja, mint amikor a kérdést feltettem.

2014. aug. 3. 16:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Futtass le Malwarebytes-t, ott valami trójai vagy hasonló lehet.
2014. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lefuttattam. Amit talált azt karanténba zártam. De ugyan azt csinálja még mindig. Nem értem.
2014. aug. 4. 23:39
 9/14 A kérdező kommentje:
Sőt, leszedtem amit te linkeltél. De ez az újrainstallálással volt megfelelő.
2014. aug. 4. 23:42
 10/14 anonim válasza:
A Windows 8 elég gyenge a Microsofttól várthoz képest, vannak kisebb-nagyobb hibák, ha ez zavar, akkor ajánlom a 7-et, vagy a 10-et, bár az utóbbinál nem mindegy, milyen gépre teszed. :)
2015. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!