PlayStation3 esetleg PC?

Figyelt kérdés
PlayStation3 vagy PC?Pcre maximum 90ezrem van...de ps3 mellé kell vegyek képernyőt ami legalább 60ezer.Szerintetek melyik éri meg jobban?(Melyik nyújt nagyobb élményt)
2014. aug. 2. 08:12
 1/1 anonim válasza:

Ha PS3 is szóban van, akkor gondolom hogy játék a fő szempont.

Ez esetben pedig az a 90 ezer nem elég a Battlefield 3 vagy Call of Duty MW3 gépigényétől kezdődő játékokhoz.

Igazából te tudod, mivel ha PS3-hoz akarsz 60-ért TV-t, akkor azt akár hozzárakhatod a 90-hez és vehetsz 150-ért gépet, mert monitorod gondolom van, később gyűjthetsz egy jobb monitorra meg stb és mellé van egy jó 150 ezres géped.


Én így a PC-t ajánlom, lehet fejleszteni kell évente, kétévente, de szerintem az még mindig jobb.

Multi miatt is már.

De persze sok érv szól a konzol mellett is.


Megoldás az, hogy összeszeded mindkettőnek az előnyeit a másik ellen, és amelyiknek több az előnye, ami jobban megfelel neked, azt választod.

Most itt rengeteg sok válaszoló írhatja az egyiket, de csak azért, mert neki az jön be.

Ha már azt kérdezed, hogy szerintetek, az hülyeség, mert szerintem a PC, de lehet a te esetedben jobb lenne a konzol.

Mondom, írj érveket, és dönts.

2014. aug. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!