Van ijan lampa igazabol is mint ami a batman be volt ( denever ember) tugyatok amikor bajvan es bekapcsoljak a nagy lampat amejeken rajta van a denever kep es felvilagitanak az egre?

Figyelt kérdés
mert ma este latam valami furcsat szaladgalt az egen valami fenyes es majdnem atlatszo oda visza ami erdekes volt hogy ha arab mentem 10 metere akor is a fejem felet volt. Ha lehet honlapot is irjatok?

2014. aug. 2. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik. Egy egszerű légvédelmi reflektor. A tüzijáték előtt is ilyenekkel pásztázzák az eget.
2014. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Disco-k tetején is szokott lenni ilyen pásztázó...
2014. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet ijet veni kicsibe vagy tutok honlapot vagy jutubon videot a hasznalatrol enis megtrefazam aszt aki ezt muvelte velem. Kpazonom a segitsegekez
2014. aug. 2. 23:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet ijet veni kicsibe vagy valami honlapot tugok rola irni esetleg youtubrol valami videot a hasznalatrol? Koszonom a segetsegeket
2014. aug. 2. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze! Szinte ingyen osztogatják! Pár millió forintért vehetsz egyet. Amúgy ez egy nagy teljesítményű ívlámpa a 220v-ról nem fog működni.
2014. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy kicsi kezbe foghato kel
2014. aug. 2. 23:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Olan nincs. Ezek eredetileg katonai eszközök, a magasan repülő bombázó repülőgépek megjelölésére szolgáltak. A legkisebb is kb 1m átmérőjű, és vagy 100kg.
2014. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!