Lacca17 kérdése:

Samsung LE32B350 lcd tv hiba?

Figyelt kérdés
Van ez a készülékem, ami azt a tünetet produkálja, hogy bekapcsoláskor egy pillanatra van kép tökéletesen, aztán csak hangja van. Mi lehet a baja, és mibe kerül, szerintem nem nagy baja lehet, mellesleg a tv csak 1 éves, de már nem garis.

2014. aug. 5. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt a hibát okozhatja maga a kijelző vagy a T-CON panel.

Egyébként pedig a samsung mostanában nagyon spórol mindenen. A bátyámnak szervize van, tele van 2-3 éves lapos "izékkel" nemrég mutatott nekem egy olyan samsung LED tévét aminek a tápegységéből a gyártási költségek csökkentése miatt egyszerűen kispórolták egy melegedő alkatrészről a hűtő bordát amit a szervizben utólag pótoltak. A panelon megvolt a helye csak épen "elfelejtették" ezt a gyártás során fillérekbe kerülő de nélkülözhetetlen alkatrészt beszerelni. STB...


Amit én a bátyám szervizében már láttam és az ő tapasztalataira hivatkozva nekem samsung tévé sem telefon nem kel.

Amelyik jelenleg a legbecsületesebb gyártó az az LG.

2014. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


A bátyámnak 15 éves Thomson tévéje van de nem adná az összes lapos izéért sem.

Mint ahogy mondta csak a divat kedvéért nem szabad a régebbi hagyományos (CRT) tévéket lecserélni. Azok javítási költségei jóval olcsóbbak és ezeket még minőségre készítették a mostaniakat csak darabszámra.

2014. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönném, ha nagyon körülbelül árat valaki tudna rá mondani, és köszi a tippeket amúgy :)
2014. aug. 6. 06:33
 4/9 anonim ***** válasza:
A bátyám szerint ez inverter vagy tápegység hiba lesz. A javítási költséget előre nem lehet meghatározni, az hibától és a beépített alkatrésztől függ, de általában 10 és 30 ezer forint között de akár ennél több is lehet.
2014. aug. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is a segítséged :)
2014. aug. 6. 08:11
 6/9 homo ludensz ***** válasza:
Nem tudom hol vetted a tv.-t hogy 1 éves és már nem garanciális? 2-3 meg 5 év garanciát is adnak persze nem a bontóban egyes gyártók a termékükre. Elképzelhető hogy valami esetleg többször javított tv.-t egyes értékesítők barátibb áron újra eladásra kínálnak minimális garanciával.Volt LG.tv-monitorom is most egy Samsung tv.-t használok monitorként.Van egy jó 10 éves Samsung a felső szobában megy ha kell ha nem és jó képe van igaz ő még púpos tv és dög nehéz.Tavaly ősszel vettünk egy Samsung okos tv.-t 3D,internet,HD kép és skype, ő lent van a nappaliban. Nem 1 év garancia van rajta az tuti.
2014. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én bátyámnak meg egy 40 éves iTT je van,és azt mondja hogy nem cserélné le ilyen lapos vacakra soha,csak ha volna pénze akkor!
2015. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zotyaka válasza:
Én vettem egy ugyanilyet ugyanezzel a hibával. Tudtam hogy az LCD háttérvilágítása rossz. Vettem bele led szalagot, egy tranzisztor meg egy ellenállás ami ki-be kapcsolja a led szalagot és lett egy tökéletes led tv-m. Ráadásul negyed annyi áramot fogyaszt.
2018. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyula73 válasza:
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy samsung led tv sávban homályos fekete csík van.Lehet e ez a hiba azért mert a falra van szerelve?Köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!