Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV-t szeretnék vásárolni...

DaemonX kérdése:

TV-t szeretnék vásárolni maximum 150 ezer forint értékben filmezés és játszás céljából. Mi volna a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy az által, hogy utánanézek a különböző TV-típusoknak, tisztább lesz előttem a kép, de épp ellenkezőleg. Most már végképp nem tudom, milyen modellt válasszak.

Vegyek Sony-t az alacsony input lag miatt? Vagy LG-t a jó ár/érték arány és a 3D miatt? Netán valami gagyibb márkájút, mint például az Orion, mert nagyobb képátlót kapok ugyanannyi pénzért cserébe? Egyszóval tanácstalan vagyok.

Lényegében arra jöttem rá, hogy a Smart TV funkciók számomra nem fontosak, mint ahogy a 3D se annyira. Csupán minél nagyobb képátlójú TV-t szeretnék a pénzemért cserébe, mindezt pedig úgy, hogy ez ne menjen a minőség rovására (tehát a képminőség se legyen sz*r meg a TV se).

A filmek miatt külön szempont, hogy legyen a TV-ben funkció arra, hogy külső adattárolóról tudjak MKV formátumú videókat lejátszani.



2014. aug. 8. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Samsung,LG én ezt a két márkát szoktam ajánlani.Én 2011-ben vettem egy LG 37"full hd-s tv-t.Semmi bajom vele max annyi,hogy kicsit lassú a menüje.2Tb-os külső merevlemezzel használom.1080p-nél szokott lenni,hogy a hangot nem játsza le a videóval szóval a codec nem 100%-os de gondolom az újabbak mindent visznek.Sőt feliratokat és hangsávokat se tudja kezelni.De azért nem cserélem le nekem megfelel.Vagy vidd magaddal a külső merevlemezt és teszteld le a boltban,hogy ezeket a dolgokat kezeli e a tv.Az eladónak nem kell hinni ő se tudhat mindent ez fontos!3D szerintem nem nagy szám csak akkor ha mozivászon méretű a tv :) 150.000-ért azért már kapsz simán 102cm-est.
2014. aug. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Csak egy adalék, konkrét tévét nem tudok ajánlani.

Ne legyen szempont a médialejátszás. Ha olyat veszel, ami nem játszik le semmit, annyit spórolsz, hogy vehetsz egy médialejátszót, ami sokkal jobb képességekkel rendelkezik, mint bármelyik tévé beépített lejátszója. Lásd mindjárt az első válaszoló példáját.

2014. aug. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Jelenleg az LG minőségileg a legjobb.

A Samsung nagyon elkezdet spórolni a gyártási költségeken ezért mindent a lehető legolcsóbban akarnak előállítani ami már a minőségre is kihat.

2014. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Én ilyen tv-t akarok venni : VORTEX LED V32C02D LED televízió, [link] Szerintem neked ilyen tökéletes lenne!
2014. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!