Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baj, ha a laptopomn...

Maxwell4 kérdése:

Mi lehet a baj, ha a laptopomnak egyszerűen elmegy a hangja? Minden tökéletesen működik, de egyszerűen nincs hang se fülessel se anélkül. Természetesen a némítást és ilyeneket csekkoltam.

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 21:01
 1/4 anonim válasza:
Operációs rendszered micsoda? A fülesen van külön hangerőszabályozás vagy némítás? Keverőpulton semmi sincs lekapcsolódva?
2014. aug. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Windows 8. Igen a fülesen lehet a hangot szabályozni de az is megnéztem és elvileg szólnia kéne, és amennyire én értek hozzá a keverőpulton sincs semmi lekapcsolva :/
2014. aug. 11. 09:18
 3/4 anonim válasza:
Nézz körbe az eszközkezelőben a hangkártya környékére hogy van-e felkiáltójellel megjelölt drivered. Ha van akkor rossz driver ment fel, cserélni kell. A másik lehetőség így vaktában - mivel konfiguráiót és alkatrészekről nem írtál - "blamás" dolgok maradtak mint, fülhalgatón némítő,gyorsbillentyűn némító bekapcsolva, esetleg van még egy plusz USB hangszóród, ami a beépített hangkártya helyett bekeveri az USB-n lévővel. Az USB hangeszközök mindegyike tartalmaz még egy hangcsipet ami hangkáryaként funkcionál. Olykor előfordul, hogy ugyan átvált másik driverre - másik kimenetre - de magát az eszközt nem kapcsolja át. Többet tudnék mondani amennyiben elmondod hogy milyen hangeszközeid/perifériáid vannak bekötve...
2014. aug. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma, de nagyon szépen köszönöm :)
2014. aug. 30. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!