Elromlott a laptopom vagy csak tenyleg a biztositek verodott le benne?

Figyelt kérdés
Tegnap mint kiderult zarlatos lett a laptop toltom es kiutotte a laptopomat. Ki vettem aksit vissza tettem csodalkoztam mi volt ez de mukodott. Aztan beinditottam ujra a laptopot bele raktam a toltot nem volt semmi baj bekapcsoltam laptopoztam tolto mukodott, azthittem nincs semmi baj. Kesobb mozditottam a tolton es viszont megint kiutotte a laptopot. Utana megint kivettem az aksit vissza raktam, de nem kapcsolt vissza. Lehet hogy leverodott a laptopban levo biztositek? Elvileg nem szabadna meghalnia ennyitol. (Toshiba Satellie) ha valaki tudna tanacsot adni megkoszonnem (bocsi az iras miatt, mivel nem mukodik a laptop, kenytelen vagyok telefonrol irni)
2014. aug. 10. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs egyik laptopban sem biztosíték.

Szerencsés esetben csak a tápellátást ütötte ki, rossz esetben alaplapot kell cserélni, mindkét esetben szervízbe kell vinni a gépet

2014. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a töltőd vezetéke lehet zárlatos a csatlakozónál, de nézesd meg szakemberrel.
2014. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okes megnezetem holnap. Koszonom
2014. aug. 10. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!