Mit vegyek játékra?

Figyelt kérdés

A nagyon régi PC-m helyett szeretnék venni valamit (konzolt vagy PC-t), amin tudok játszani újabb játékokkal is.


Mivel nem szeretnék sokat költeni (és nem is tudnék), a PS4 és az Xbox One kiesett, de gondban vagyok hogy mit válasszak.


Egy viszonylag alap PC-t, ami a modern játékokat is viszi low-medium grafikán, egy Xbox 360-at, egy PS3-at, vagy egy Wii U-t?


Eléggé utánanéztem, szinte mindent elolvastam az interneten, amit csak találtam a "konzol vs. pc", vagy az "xbox 360 vs ps3" témáról, de még mindig nem tudok dönteni.


Segítene valaki? Kérlek ne csak annyit írjatok, hogy mit ajánlanátok, hanem azt is, hogy miért?



2014. aug. 10. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:

PS 3.


Kevés pénzből úgyis csak olyan PC-t tudsz venni, ami már nem nagyon viszi a modern cuccokat. PS3-at meg veszel 50.000-ért. Van rá több száz játék.

2014. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, az ingyen multi miatt írtam a PS3-at és nem az XBox360-at. Meg amúgy is Playstation párti vagyok.
2014. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak hát a PS3-hoz egy HDTV-t is kell venni, az meg ~70 ezer. És akkor már egy alap PC áránál járunk...


Tényleg nem tudok dönteni :(

2014. aug. 10. 14:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem nagyon szoktam multizni, de az az évi 10 ezer forint annyira nem sok az Xbox Live-ért, azért ha nagyon akarok multizni, ki tudom fizetni.
2014. aug. 10. 14:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és keveset már játszottam barátaimnál Xbox 360-on, de még pár óra játék után is nagyon fura volt a kontroller, és a kezem is fájt tőle. Meg lehet szokni, és pár hét után kényelmes lesz egy Xbox 360 vagy egy PS3 kontroller?
2014. aug. 10. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:

# 1

A PC-re is van több száz játék!

A PS3 árából meg simán ki lehet hozni egy olyan PC-t ami teljesítménybe jobb mint egy PS3!

És a PC sok más dologra is alkalmas!

A PS3 hardverét éppenséggel amúgy is elcseszték anno!

Ez meg is látszik a multiplatform játékokon a fejlesztők nem is szerették a PS3 hardverét meg nem is nagyon értettek hozzá!Főleg hogy a PS3-ba lévő cell processzor nem a játékra a legalkalmasabb!


Ezt úgy mondom hogy 4 évig PS3 tulaj voltam!

2014. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"nagyon fura volt a kontroller, és a kezem is fájt tőle"

Haha :D ezen jót nevettem főleg mikor xboxosok midig azzal érvelnek hogy milyen g*ci kényelmes XD


Én is ps3-at ajánlnám, de csak úgy ha legalább hd monitort veszel...

2014. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Komolyan mondtam, tényleg fájtak az ujjaim :D
2014. aug. 10. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Hatos!


A Pc-re valóban van több ezer játék is, de a kérdező az újabb játékokról beszélt. A Számítógépén eddig is játszhatott kismillió régi játékkal... A PS3 játékai sem a legújabbak persze, de modernebbek azoknál, amikre egy olcsó PC képes.


Kedves Kérdező!


Arról nem volt szó, hogy tévé is kell... Amúgy a tévén mást is lehet csinálni.

2014. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es!

Az új játékok ugyan azon a grafikai szinten elfutnak (vagy kicsivel jobbat is bír) egy PS3 árából vett PC-n mint amit grafikába tud nyújtani a PS3 az új játékoknál!

2014. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!