Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Galaxy note 10.1 2014 edition...

Galaxy note 10.1 2014 edition jó lenne, ha sokat játszanék rajta?

Figyelt kérdés
1-2 évig használnám. Érdemes megvenni, vagy keressek másik/újabb tabletet?

2014. aug. 10. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hardveresen elég jó, magasfelbontású kijelző, 1-2 évig bőven nagyon jó lesz még, játékok közül is mindent vinni fog, csak menüben fog akadozni, hisz Samsung.
2014. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hehehe ezzel tisztában vagyok :) csak azt nem tudom hogy az 1-2 év múlva megjelenő csúcsjátékokat futtatja-e majd normális sebességgel. Ja azt elfelejtettem, hogy wifi only modellről van szó, exynos octa core-ral, és nem snapdragon 800-zal, mint az lte-s. Amúgy az xperia tablet z2-re gondoltam még.
2014. aug. 10. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, hát a Snapdragon 800-as változat mindenképp jobb lenne, de azért az Exynos is bőven vinni fogja a 2 év múlva megjelenő játékokat.

Ha meg nagyon zavarna az akadozás, akkor telepíted a Nova Launcher-t és az már nagyrészt meg is oldotta a TouchWiz akadozását.


Xperia Tablet Z2 jó lenne, pláne, hogy "csak" 1080p-s, és jóval kevésbé kell dolgoznia a hardvernek, mintha 2560x1600 pixelt kéne kirajzolni, ráadásul Snapdragon 801 van benne, de a 6000 mAh-ás aksi nagyon kevésnek tűnik. Nézz utána, hogy gyakorlatban mennyire bírja az aksija, és ha elég jó ezen a téren, akkor mindenképp jó vétel a Sony.


Bár én mai napig is Nexus 10-et vennék.

2014. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Üzemidőben legalább olyan jó a sony, mint a note, ha nem jobb. Viszont rengeteg ember panaszkodik, hogy nem érzékel rendesen a kijelző, és ez eléggé visszatart.
2014. aug. 11. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!