Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autórádióhoz miért adnak...

Msebi06 kérdése:

Autórádióhoz miért adnak távirányítót?

Figyelt kérdés

Sose értettem minek hozzá. Esetleg olyanra tudok gondolni, akinek valami pöpec hangcucc van a kocsiban és arról megy mondjuk egy sütögetésnél zene, arról kapcsolni, de ott se foghatja mindig a jelet végül is.


Egyik helyen olvastam egy ügyes megoldást viszont vele, de egyértelműen nem emiatt adják mellé a dobozban. Egyik srácnak a kocsiban volt egy nem gyári rádió, így a kormánytáv fölöslegessé vált, emiatt a kapcsoló vezetékeit rákötötte a távirányító megfelelő gombjaihoz, beragasztotta a kormány alá, az infrát meg föltette a belső világításhoz. Így kitűnően működött. Egy ilyet én is csinálnék, de félek nem sikerülne. Akit érdekel tudok róla videót is mutatni.



2014. aug. 10. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
De jó lenne érteni, hogy mit akarsz?
2014. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? Elején kérdezek valamit, aztán meg csak érdekesség képen írtam egy dolgot róla.
2014. aug. 11. 08:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, hogy a hátúl ülök is tudják kapcsolni a rádiót, hogyha más számot akarnak hallgatni. Régebben nekem a magnós fejegységen volt, aux in csatlakozás, ott is mindig rákötöttük a telót jack -jack kábellel és a többiek tudtak zenét válaszani, mit akarnak hallgani, no erre jó a táv, meg most már a Bluetooth az újabb készülékeken.
2014. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2014. aug. 12. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!