Milyen konzolt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Melyik konzolt ajánlanátok? PS3, X360, vagy Wii U?

2014. aug. 11. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Wii U egy teljesen külön kategória, ha azok a játékok tetszenek, akkor vedd azt, de amúgy összehasonlíthatatlan a két másik konzolol.


PS3 és X360 már sokkal inkább ugyanazzal a célcsoporttal rendelkezik, és több is a hasonlóság a két konzol között.

Exkluzív játékok alapján dönts, hisz multiplatform játékok ugyanúgy játszhatók mindkét konzolon, más meg nem fontos.

2014. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ifritandris válasza:
Egyetértek az előttem levő hozzászólóval, nekem PS3 van, de én a kezdetektől PlayStation fun vagyok. Sógoromék XBox rajongók. Az én véleményem az, hogy az Xbox konzolját nehezebb megszokni, de sokan hülyeségnek tarthatják ezt. Hangsúlyozom, ez az én szemszögem. PS3-ra sok új exkluzív játék jött most ki, melyek eladási rekordokat döntöttek: "The Last of US", "Beyond:Two Souls"(magyar feliratos!), "Grand Turismo6" magyar feliratos. Ezért én ezt javaslom. Túl nagy különbségek nincsenek, olyan nincs, hogy gyorsabb, szebb a grafika, többet tud, erre ne alapozz, a tévéd adja meg úgyis a korlátokat. :D Joystick-ban vedd tekintetbe, hogy az XBox-ba külön ceruzaakkumulátort kell tenni, a PS-ben meg beépített akku van.
2014. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!