Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok játékra (is)?

Figyelt kérdés
Tudom, ha játszani akarok akkor inkább asztalit vegyek, de ősztől megyek egyetemre, szóval a mobilitás számomra erős szempont, de a játék továbbra is a hobbim, az asztalim pedig elavulófélben van. Annyi pénzem pedig nincs, hogy vegyek egy notebookot, meg még gépet is fejlesszek. Szóval milyen laptop érné meg a legjobban olyan 250k körül? Főleg ami majd elfuttatja közepes beállításokkal a GTA V-öt, meg a Witcher 3-mat.

2014. aug. 11. 15:58
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


én ezen gondolkozom

2014. aug. 11. 16:06
 2/3 anonim válasza:
250e-ért gamer-laptop... mindenképp olyan üzletet keress, ahol a jótálás mellett tudsz változtatni a konfiguráción (cserélni / bővíteni). A helyedben választanék egy 2 vagy 4 magos alapgépet (2-3Ghz körüli procival és egy jóféle integrált videokártyával olyan 180-200eből kijön), aztán kitömném memóriával a maradék pénzből... de a legújabb szuperjátékok így se nagyon fognak menni rajta (SSD-vel?). Szerintem; a videokártya lesz a szűk keresztmetszet... sok sikert!
2014. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészen kellemes gép, de keress egy olyat amihez nem jár oprendszer, sokkal olcsóbb és így akár egy sokkal izmosabb gépet is vehetsz, és később te is rárakhatod(ingyen)
2014. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!