Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mik lehetnek ezek a fényes...

Mik lehetnek ezek a fényes pontok a Kindle Paperwhite 2 kijelzőjén?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy Kindle Paperwhite 2 E-Book olvasót. A kijelzőjén mindjárt az első kipróbálásnál észrevettem 2 fényes pontot. Ezek a pontok kizárólag bekapcsolt világítás esetén észlelhetőek. Szerintem nem pixelhibáról van szó, mert ahogy forgatom a készüléket a pontok alatt is el lehet olvasni a szöveget. Mintha maga a kijelző felületén lennének ezek. Olyan mintha ezen a 2 kis ponton sokkal erősebben eresztené át a fényt a készülék. Nem túl zavaró, de igazából kíváncsi lennék, hogy más valaki is tapasztalt már ilyet és, hogy mitől lehet ez, vagyis mi is ez igazából.
2014. aug. 11. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a sima PW-met vakargattam ma ugyanígy, mert azt hittem valami ráment, de nem.... szerintem normális.
2014. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most lehet hülyeség, de remélem több ilyen pont nem fog rajta keletkezni(már ha keletkezhet ez egyáltalán, mert nem tudom micsoda).
2014. aug. 13. 15:45
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ilyen probléma jelentkezett a PW2 kijelzőjén, két fényes kis pont... szerintem elég zavaró, vissza is küldtem és szó nélkül kicserélték.
2014. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!