Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lcd tv-be kijelzőt hol lehet...

Abripeter kérdése:

Lcd tv-be kijelzőt hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 32" -os hd ready kijelzőt kellene cserélnem a tv ben, de nem igazán eredményes a keresésem! Honnan tudnék rendelni ilyet?

2014. aug. 14. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Először a kijelző típusát kellene megtudni, aztán külföldről rendelni egyet (itthon nem valószínű, hogy kapsz). Alibaba, aliexpress, E-bay lehet beszerzési forrás.


[link]


Itt van egy 32-es kijelző, de hogy a te tv-d kompatibilis-e vele, azt nem tudom.


De hogy megéri-e a kijelzőcsere, az nagyon kétséges.

2014. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha van max 20 ért, akkor hogy ne érné meg? Be tudom szerelni én s, azzal nincsen gond, csak ehhez a tipushoz nem igazán találok! Itt egy hasonló, az enyém MD 41630, majdnem olyan pl ez


[link]

2014. aug. 15. 05:55
 3/3 anonim ***** válasza:

A postaköltség az, ami miatt nem biztos, hogy megéri.


Viszont a tv-d nem 32", hanem csak 30". Másrészt szedd szét, és nézd meg a kijelző típusát. Az alapján talán találni egy megfelelő cseredarabot.

2014. aug. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!