Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki ért hozzá, hogy kell...

Valaki ért hozzá, hogy kell újra telepíteni egy ipod touch 1st készüléket? Nem vagyok ilyesmi dolgokban otthon.

Figyelt kérdés
Sziasztok, elsőnek is bocsi lehet hülye kérdés, de sajnos nem vagyok ezekhez a dolgokhoz szakértő.Szóval nagybátyjám kint dolgozik Németben és minap hozott nekem haza egy ipod touch 1st (használt).Csak töltőt és headsetet adtak hozzá, nem sok euroért vette..angol menüs, igazából az annyira nem is baj, mert kicsikét "konyítok" hozzá.. az a helyzet, hogy újra akartam telepíteni és szerintem valamennyire sikerült is, vagyis nem egészen pontosan.Most nem tudok vele mit csinálni,mert ilyen cd-t ábrázol, az van alatta itunes és egy usb-t, amit úgy ábrázol,hogy be kell dugni.Ebből azt következtettem le, hogy cd-vel lehet újra rakni vagy esetleg gépre letölteni ezt a programot és rárakni usb-vel? Előre is köszönöm a normális válaszokat, bocsánat ha kicsit hülyén fogalmaztam.. sürgős lenne!!

2014. aug. 15. 23:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!