Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen videókártyát vegyek?

Milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés
Előnyben asus MAX 60.e ft ig .

2014. aug. 17. 11:45
 1/5 anonim válasza:

Hello!


Én nem tudok konkrét típusra szavazni, de mindenképp olyant érdemes, amelyiknél hátul távozik a meleg levegő úgy, hogy nem tud visszaáramlani a gép belsejébe egy része sem.

2014. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Inkább itt írok, mert ha véletlen rosszat mondanék, akkor a többiek kijavítnak. Na mutatok egy SZAR példányt (hűtési szempontból)


[link]


Ez amúgy egy Sapphire Radeon R9 270 OC Vapor-X 2GB. Nézd meg a réseket a hűtőlemez és a panel között! Átlátni az egész kártyán.


De például itt egy jó, ilyen van nekem is (csak ez már régi kártya)

[link]

Ilyen van nekem is, csak az enyémen cicis-néni van. Amúgy ez egy Radeon 5770


Sajnos nem tudok ettől többet segíteni, mert eléggé eljárt már fejem fölött a számítástechnika. 5 éves AMD procival nyomom, meg ilyenek.

2014. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tomca123 válasza:

Szerintem Nvidial Geforce GTX660 2 GB-ot

[link]

Vagy AMD radeon R9 270x 2 GB -ot

[link]

attól függ szerinted meik a jobb de szerintem a GTX 660 :D

2014. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha engem kérdeztek: mindkettőnek fostos a hűtése. Amúgy bizonyára jó kártyák...
2014. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló én is a gtx 660 at néztem ki :)
2014. aug. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!